Určite ste už zaregistrovali, že 18.-21. augusta sa v Nitre na Agrokomplexe uskutoční celoštátna poľovnícka výstava s medzinárodnou účasťou pod názvom „Poľovníctvo a príroda“, ktorá sa bude konať v rámci 47. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex v Nitre.

Sme hrdí na to, že naša škola je spoluorganizátorom tejto veľkej a veľmi zaujímavej akcie. Okrem prezentačného stánku budete nás vidieť a hlavne počuť počas celej výstavy vďaka poľovníckym signálom a poľovníckej hudbe našich trubačov!

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Môžete sa tešiť na bohatý program, zaujímavé diskusie na aktuálne témy (napr. zákaz olova v strelive so Zuzanou Rehák-Štefečekovou, africký mor ošípaných, problém kormorána veľkého na vodných tokoch Slovenska a veľa ďalších zaujímavých tém) a sprievodné podujatia – Hubertovská kvapka krvi, Celoštátna súťaž Krúžkov mladých priateľov prírody a poľovníctva, Súťaž vo varení guľášu, špeciálne výstavy tatranských duričov a slovenských hrubosrstých stavačov.

Kompletný program, všeobecné a organizačné informácie nájdete na stránkach Slovenskej poľovníckej komory a rovnako na ich facebookovom profile.

Ing. Miroslav Fuchs, PhD.

Zdieľať článok

Najnovšie články

Kategórie

Pridaj sa k tisíckam absolventov, ktorí sú dnes úspešnými lesníkmi.

Vyber si svoje zameranie a študuj to, čo ťa baví.