ABC CVČ po dvojročnej prestávke zorganizovalo 21. ročník súťažno-zábavného podujatia NIE DROGÁM pre SŠ.

Naša škola a internát už dlhé roky spolupracujú s CVČ. V tomto školskom roku sme opäť prijali pozvanie a poskytli priestory, kde sa všetko odohralo.

Dňa 11.novembra prebiehali obvodové kolá, kde sa stretlo 14 škôl a naši žiaci v zložení: Nadja Domaracká, Katarína Pilátová, Alexandra Rybovičová, Dávid Šimko, Rastislav Nagy, Peter Mrkvica (vo finále Tibor Rogoš) sa umiestnili suverénne na 1.mieste.

O dva týždne neskôr, t.j.25.novembra prebehlo finále. Súťažno-zábavné disciplíny pod názvom „Cestou necestou“, „Lavína“, „Heslo“ si zopakovalo 6 škôl. Opäť sa nám darilo, ale víťazstvo nám uniklo o jediný bod. Získali sme diplom a vecné ceny, ktoré súťažiacich milo potešili.

Finálové kolo bolo obohatené kultúrnym programom, v ktorom nechýbali naši lesničiari.

Ďakujeme organizátorom za skvelé podujatie, súťažiacim a lesničiarom za vzornú reprezentáciu a vedeniu školy za podporu pri zorganizovaní tohto podujatia.

Mgr. Iveta Hmeľárová

Zdieľať článok

Najnovšie články

Pridaj sa k tisíckam absolventov, ktorí sú dnes úspešnými lesníkmi.

Vyber si svoje zameranie a študuj to, čo ťa baví.