Centrum voľného času v Prešove pravidelne usporadúva športové aktivity pre stredoškolské internáty. Ani tentoraz naši žiaci nevynechali možnosť zúčastniť sa turnaja v halovom futbale, kde reprezentovali Školský internát pri SOŠ lesníckej v Prešove.

Turnaj sa uskutočnil 20. apríla 2023 v priestoroch telocvične SOŠ technickej, na Volgogradskej ulici, kde sa stretli zástupcovia štyroch internátov pri SOŠ elektrotechnickej, SOŠ technickej, SOŠ podnikania a SOŠ lesníckej.

Náš tím pod vedením Mgr. Hmeľárovej v zložení Vendelín Šimon, Jakub Badida, Lukáš Panaschko, Peter Paluba, Matej Pekarovič, Leonard Kokinda, Radoslav Zahorčák, Tibor Rogoš, Adam Vojtko vybojovali 1. miesto.

Chlapci podávali perfektné výkony, predviedli futbalovú hru, ktorá bola zážitkom pre diváka. Medzi najlepšieho strelca gólov patril Peter Paluba.

Víťazom blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

Mgr. Iveta Hmeľárová

Zdieľať článok

Najnovšie články

Kategórie

Pridaj sa k tisíckam absolventov, ktorí sú dnes úspešnými lesníkmi.

Vyber si svoje zameranie a študuj to, čo ťa baví.